SUPA24
Κουζίνα; συσκευές κουζίνας, ξύλινο πάτωμα, φυσικό φως, μοντέρνο στυλ, ανακαινισμένο
Σαλόνι
Σαλόνι
3 375 000 €
(8 952 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
377 τ.μ.
Calle Santo Domingo de Silos, Madrid

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα377 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Coldwell Banker presents this spectacular duplex in the prestigious El Viso neighborhood. This residence boasts exceptional brightness, thanks to its ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 142ημέρες
Ενημερώθηκε: 107ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Santo Domingo de Silos, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Coldwell Banker Unique Real Estate