SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
8 100 000 €
(16 232 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
499 τ.μ.
Calle de Núñez de Balboa, Madrid

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα499 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Jen pár metrů od parku Retiro a v srdci čtvrti Recoletos se nachází tato báječná nemovitost v krásné budově s klasickou fasádou. Bezpochyby vyniká svo...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΕπιπλωμένοΜετά την ανακατασκευήΞεχωριστή κουζίναΨηλά ταβάνια

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 260ημέρες
Ενημερώθηκε: 66ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de Núñez de Balboa, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

John Taylor Madrid Salamanca