SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
849 000 €
(8 086 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
105 τ.μ.
PASEO LA HABANA, Madrid

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Venta en exclusiva, Junto al Pº de la Castellana, piso exterior, ubicado en una buena finca, con portero físico y ascensor. Se trata de una viviend...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 319ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

PASEO LA HABANA, Madrid
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

vivienda2