SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
375 000 €
(3 571 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
105 τ.μ.
Calle San Eugenio, Los Alcázares

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα105 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Immobilien in Velapi Golf~Entdecken Sie ein Neubauprojekt, das für diejenigen konzipiert wurde, die Qualität, Komfort und eine privilegierte Lage such...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 16ημέρες
Ενημερώθηκε: 16ημέρες

Τοποθεσίες

Calle San Eugenio, Los Alcázares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Ybc Group