SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
319 900 €
(3 949 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
81 τ.μ.
CALLE 12 - PP LOMAS DE RAME, Los Alcázares

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα81 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

New Build Residential Complex Near Serena Golf and the Mar Menor in Los Alcazares Modern Coastal Living on the Costa Calida Discover this attractive ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE 12 - PP LOMAS DE RAME, Los Alcázares
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home