SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
569 000 €
(5 035 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
113 τ.μ.
Carrer de la Fira, Llucmajor

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Lucas Fox presents this apartment with unobstructed views of a green area and the mountains in Llucmajor, Mallorca.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 21ημέρες
Ενημερώθηκε: 3ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer de la Fira, Llucmajor
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Mallorca