SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
154 950 €
(1 890 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
82 τ.μ.
Avinguda Catalunya, la Ràpita

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα82 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Apartamento en venta en Sant Carles de la Rapita, Costa Dorada. Tiene una superficie de 82 m2 útiles que se distribuyen en un amplio salón comedor, 2...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 493ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Avinguda Catalunya, la Ràpita
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

GRUPO ELIMARI ESPAÑA S.L.