SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
202 000 €
(3 961 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
51 τ.μ.
l'Hospitalet de Llobregat

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα51 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Představujeme tuto nemovitost v Carrer Rosalía de Castro, lokalitě s vysokou poptávkou po pronájmu a neustálým zhodnocováním. Ideální pro ty, kteří hl...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

l'Hospitalet de Llobregat

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA