SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 100 000 €
(9 402 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
117 τ.μ.
Avenida Marina Baixa, l'Alfàs del Pi

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα117 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Indigo Homes has the pleasure of presenting Delfin Natura, a new residential development located on a plot of 30,318 m2 within a fully consolidated en...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΞεχωριστή κουζίναΛούτροΚαμπίνα ντουςΠεζοδρόμιοΨηλά ταβάνιαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΜοντέρνΕπιπλωμένοΣυσκευές κουζίνας

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Marina Baixa, l'Alfàs del Pi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Indigo Homes