SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
180 000 €
(3 000 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
60 τ.μ.
Carrer Exèrcits Espanyols, l'Alfàs del Pi

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Cozy apartment for sale located in the charming village of Alfaz del Pi, ideal for both permanent residence and investment. The property features a ve...

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 31ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Carrer Exèrcits Espanyols, l'Alfàs del Pi
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Cimma Real Estate