SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
128 000 €
(1 829 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
70 τ.μ.
Vereda San Vicente, Jaén

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

MYZ03037-Ubicada en pleno corazón de Jaén, esta vivienda disfruta de una situación verdaderamente privilegiada, a escasos metros de la majestuosa Cate...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 73ημέρες
Ενημερώθηκε: 73ημέρες

Τοποθεσίες

Vereda San Vicente, Jaén
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Moyza Consulting Inmobiliario