SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
1 142 000 €
(9 063 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
126 τ.μ.
Calle Abama, Guía de Isora

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα126 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Luxury apartment Abama is set within the renowned Abama Resort Tenerife, an enclave where tranquility meets refinement across 400 hectares. This first...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 14ημέρες
Ενημερώθηκε: 14ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Abama, Guía de Isora
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Baerz & Co Luxury Homes International