SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
195 000 €
(1 875 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
2+
104 τ.μ.
Calle Arco Iris, Grau / Grado

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα104 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Piso de obra nueva en construcción con 2 dormitorios por 195.000 €, una oportunidad excepcional en una promoción de altas prestaciones. Vivienda con a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 4ημέρες
Ενημερώθηκε: 4ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Arco Iris, Grau / Grado
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Desarrollos y Construcciones Mario S.L