SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
360 000 €
(3 789 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
95 τ.μ.
Calle Chipude, Granadilla de Abona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα95 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Wunderschöne Wohnung zum Verkauf in San Isidro.

Dieses Haus ist 95 m² groß und wurde kürzlich mit hochwertigen Materialien renoviert, mit Marmorböden...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΜετά την ανακατασκευήΦυσικό φωςΕπιπλωμένο

επιπλωμένο
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 492ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Chipude, Granadilla de Abona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

TenerCasa Real Estate