SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
380 000 €
(4 270 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
89 τ.μ.
PASEO MARITIM NEPTU, Gandia

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα89 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Tu oasis frente al mar en Gandía Imagina un hogar donde el sol, la brisa marina y las olas sean parte de tu día a día. Este espectacular apartamento, ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 25ημέρες
Ενημερώθηκε: 25ημέρες

Τοποθεσίες

PASEO MARITIM NEPTU, Gandia
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España