SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
159 000 €
(4 297 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
37 τ.μ.
Calle Hermanos Pinzón, Fuengirola

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα37 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

TWO BEDROOM APARTMENT IN THE CENTER OF FUENGIROLA
Cozy apartment located in the heart of the charming center of Fuengirola, perfect for those looking ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 494ημέρες
Ενημερώθηκε: 493ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Hermanos Pinzón, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

CENTURY 21 Turquesa