Λίστα προσφορών
22
22
22
775 000 €
(9 226 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
84 τ.μ.
Calle Begoña, Fuengirola
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
2
επίπεδα
84 τ.μ.
μπάνια
2+
Μετάφραση σε αγγλικός
Beautiful south-facing two-bedroom penthouse located in the exclusive Med Two Collection at La Reserva del Higuerón Resort, Fuengirola.
The property ...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά
Πισίνα
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ανοιχτός χώρος διαβίωσης
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Αλλος
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
4ημέρες
Ενημερώθηκε:
4ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Calle Begoña, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.