SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
699 500 €
(9 993 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
70 τ.μ.
Avenida de Santa Amalia, Fuengirola

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

** Key Ready Property - Last 2 bed available **
An extraordinary residential complex of 116 splendid apartments and luxury penthouses, with garage and...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 15ημέρες
Ενημερώθηκε: 15ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de Santa Amalia, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Pardalis Estates

Paradalis Estates