SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
495 000 €
(7 071 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
70 τ.μ.
Calle Manzanilla, Fuengirola

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα70 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fantastic duplex penthouse with sea views and mountain view! Located in the exclusive area of Torreblanca, Fuengirola. The main level features a welco...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 34ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Manzanilla, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home