SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
289 500 €
(4 196 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
69 τ.μ.
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα69 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover this beautifully refurbished 2-bedroom, 2-bathroom apartment on the third floor (no lift), ideally located in the vibrant centre of Fuengirol...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home