SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
945 000 €
(6 848 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
138 τ.μ.
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα138 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exkluzivní penthouse v Higuerónu - luxusní bydlení na jedné úrovni

Vstupte do tohoto výjimečného velkého penthousu ve vyhledávané oblasti Higuerón, k...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 61ημέρες
Ενημερώθηκε: 36ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA