SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
440 000 €
(3 964 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
111 τ.μ.
N-340, Fuengirola

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα111 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bright 3-Bedroom Apartment 3 Minutes from the Beach – FuengirolaSpacious 111 m2 apartment located on the 3rd floor in Avda. de las Gaviotas, Fuengirol...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 62ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

N-340, Fuengirola
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Keller Williams Marbella