Λίστα προσφορών
15
15
15
359 000 €
(3 860 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
93 τ.μ.
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola
Εμφάνιση στον χάρτη
Προσθήκη στα αγαπημένα
Μερίδιο
υπνοδωμάτιο
3
επίπεδα
93 τ.μ.
μπάνια
Μετάφραση σε αγγλικός
**Byt v centru Fuengiroly: Váš úkryt u moře!**
Objevte tento okouzlující apartmán se 2 ložnicemi, který se nachází přímo v centru Fuengiroly, pouhých...
Εμφάνιση πλήρους περιγραφής
Παράμετροι
Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη
Οι ετικέτες δημιουργούνται αυτόματα από τεχνητή νοημοσύνη με βάση φωτογραφίες και περιγραφές ακινήτου.
Ταράτσα
Θέα
Απαραίτητη η ανασυγκρότηση
Παράμετροι
Ιδιοκτησία:
Το είδος της ιδιοκτησίας καθορίζει τη νομική σχέση με την περιουσία – προσωπική, συνεταιριστική ή κρατική/δημοτική.
Προσωπικός
Κατάσταση:
Η τρέχουσα κατάσταση του ακινήτου όσον αφορά την ανακατασκευή - πριν, μετά ή κατά τη διάρκεια της ανακατασκευής.
Ηλικία της προσφοράς:
71ημέρες
Ενημερώθηκε:
38ημέρες
Αναφορά διαφήμισης
Τοποθεσίες
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola