SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
375 000 €
(4 464 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
84 τ.μ.
Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα84 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

.Top-Floor Apartment v srdci Fuengiroly s otevřeným výhledem a odpoledním sluncem

Objevte tento fantastický apartmán v nejvyšším patře, který se nach...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 79ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Alcalde Clemente Díaz Ruiz, Fuengirola

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA