SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
379 900 €
(2 316 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
164 τ.μ.
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα164 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This impressive new build apartment in Finestrat offers a unique opportunity to enjoy a modern, bright, and spacious home. With a surface area of 164 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 22ημέρες
Ενημερώθηκε: 22ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Lucas Fox Altea