SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
369 900 €
(5 440 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
68 τ.μ.
CALLE DARRERE CASES, Finestrat

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Neubau-Penthouse mit 2 Schlafzimmern zu verkaufen (Finestrat)~~Neubau-Wohnanlage in Balcon de Finestrat.~~Dieser Komplex von modernen Wohnungen mit 2 ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 23ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE DARRERE CASES, Finestrat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

sundream properties