SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
575 000 €
(7 468 € / τ.μ.)
Πώληση
Ατυπος
1
77 τ.μ.
AVENIDA COSTA BLANCA, Finestrat

υπνοδωμάτιοatypical
επίπεδα77 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

NEW BUILD APARTMENTS IN THE CENTRE OF VILLAJOYOSA
New Build development of apartments in the heart of the Villajoyosa close to all services.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 241ημέρες
Ενημερώθηκε: 173ημέρες

Τοποθεσίες

AVENIDA COSTA BLANCA, Finestrat
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

The Mercury Group

MERCURY GROUP