SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
230 000 €
(1 394 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
165 τ.μ.
CALLE EMPORDA, Figueres

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα165 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXKLUSIV IN FIGUERES, NAHE DEM ZENTRUM.
Duplexwohnung im zweiten Stock eines 2002 erbauten Gebäudes, mit Aufzug, Parkplatz und Abstellraum.

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 2ημέρες
Ενημερώθηκε: 2ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE EMPORDA, Figueres
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

iad España