SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
389 500 €
(2 973 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
131 τ.μ.
Avenida de San Eusebio, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα131 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Estepona.

Este desarrollo se encuentra en un enclave de privilegiado tanto por su valor medioambiental como por su desarrollo, muy cerca de Marbell...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 492ημέρες
Ενημερώθηκε: 491ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida de San Eusebio, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

STRAND PROPERTIES