SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 270 000 €
(4 686 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
271 τ.μ.
Calle Trajano, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα271 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A luxury residential development on the Costa del Sol offering contemporary apartments with panoramic sea views, expansive terraces and premium resort...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΦυσικό φωςΜοντέρν

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 5ημέρες
Ενημερώθηκε: 5ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Trajano, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty