SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
440 000 €
(7 333 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
60 τ.μ.
Calle Esmeralda, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα60 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Marbella, Apartment for sale of 60 Sq. Mt., New construction, Heating Individual heating system, Energetic class: A, placed at 1° on 3, composed by: ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 7ημέρες
Ενημερώθηκε: 7ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Esmeralda, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home