SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 055 000 €
(13 526 € / τ.μ.)
Πώληση
4
1
78 τ.μ.
Calle Francia, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα78 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Představujeme jedinečný rezidenční komplex v Esteponě, který nabízí 31 pečlivě navržených jednotek včetně apartmánů, bytů v přízemí a penthousů, přiče...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠεζοδρόμιοΣυσκευές κουζίναςΑσφάλεια

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 20ημέρες
Ενημερώθηκε: 20ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Francia, Estepona

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič