SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
849 000 €
(12 485 € / τ.μ.)
Πώληση
3
1
68 τ.μ.
Calle Francia, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα68 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

V malebném městě Estepona nabízíme výjimečný rezidenční komplex o 31 jednotkách, který kombinuje moderní komfort s možností investice do budoucna a pr...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 17ημέρες
Ενημερώθηκε: 17ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Francia, Estepona

Δημόσιες παροχές

MOJE NEMOVITOST u moře - Tsvetomir Evgeniev Zlatkovski

Nikša Marinkovič