SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
2 000 000 €
(5 495 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
364 τ.μ.
CALLE MORALEJA (LA), Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα364 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Exclusivo ático dúplex de 4 dormitorios y 3 baños ubicado en una de las promociones más sofisticadas de la zona, a tan solo 800 metros del mar.Una pro...

Παράμετροι

Εξοπλισμός & χαρακτηριστικά

Δημιουργήθηκε από Τεχνητή Νοημοσύνη

ΤαράτσαΘέαΠάτωμαΑνοιχτός χώρος διαβίωσηςΣυσκευές κουζίναςΦυσικό φωςΨηλά ταβάνια

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 12ημέρες
Ενημερώθηκε: 12ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE MORALEJA (LA), Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rivera Estates