SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
570 350 €
(4 387 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
130 τ.μ.
CALLE LUZ DE LA, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα130 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΝαί
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Willkommen in dieser brandneuen Entwicklung, wo Qualität und Komfort aufeinandertreffen. Diese ikonische Entwicklung bietet 67 moderne Apartments im a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 28ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

CALLE LUZ DE LA, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Alcantara & Good