SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
362 000 €
(5 839 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
62 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα62 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

EXCLUSIVE BEACHFRONT APARTMENT – ESTEPONA Experience Mediterranean luxury with all amenities at your fingertips and discover this spectacular apartmen...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 26ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home