SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
758 000 €
(7 359 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
103 τ.μ.
Calle Trajano, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα103 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Discover an exciting new development on the New Golden Mile, offering a boutique collection of just 21 contemporary apartments with beautiful views an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 24ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Trajano, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Mosaic Realty

MosaicRealty