SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
910 000 €
(4 044 € / τ.μ.)
Πώληση
5
1
225 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο5
επίπεδα225 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΝαί
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΝαί

Περιγραφή

Tento elegantní přízemní apartmán se nachází v Las Mesas, jedné z nejvyhledávanějších a nejrychleji se rozvíjejících rezidenčních oblastí města Estepo...

Χωρίς έπιπλα
Ηλικία της προσφοράς: 32ημέρες
Ενημερώθηκε: 32ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona

Δημόσιες παροχές

IBERO CASA Real Estate

Jiří Švancara MBA