SUPA24
Σαλόνι
Σαλόνι
Σαλόνι
405 000 €
(3 821 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
106 τ.μ.
Calle Pedro de Valdivia, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Ejendomme i Serenity Gardens Estepona, MálagaI gang med konstruktionen i Estepona! Et eksklusivt boligkompleks designet til dem, der søger mere end bl...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 36ημέρες
Ενημερώθηκε: 1ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Pedro de Valdivia, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Rivera Estates