SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
470 000 €
(4 159 € / τ.μ.)
Πώληση
3
2+
113 τ.μ.
Avenida Luis Braille, Estepona

υπνοδωμάτιο3
επίπεδα113 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

We are pleased to offer this stunning apartment to the market, situated close to the marina and popular beaches of Estepona. The apartment is in immac...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 56ημέρες
Ενημερώθηκε: 56ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Luis Braille, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home