SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
371 175 €
(2 183 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
170 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα170 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Spacious apartment with terrace and great potential in Cartuja del Golf, Estepona Ground floor apartment located in the exclusive Cartuja del Golf com...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home