SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
1 550 000 €
(7 635 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
203 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα203 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Fantastic penthouse situated on the beachfront in the town of Estepona, within easy walking distance to all the amenities of the town. This beautiful ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home