SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
375 000 €
(4 518 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
83 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα83 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΝέα κατασκευή
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

The new complex enjoys panoramic views over the golf course. The homes have plenty of natural light as they face south or southwest. This new resident...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 60ημέρες
Ενημερώθηκε: 31ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home