SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
386 000 €
(5 361 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
72 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα72 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

ESTEPONA CENTER – NEXT TO THE PROMENADE AND THE SEA. Magnificent 2-bedroom apartment located in the center of Estepona in a family-friendly building w...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 57ημέρες
Ενημερώθηκε: 27ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home