SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
430 000 €
(4 778 € / τ.μ.)
Πώληση
2
1
90 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα90 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Indulge in a Unique Lifestyle in This Beautiful 2-Bedroom Penthouse with Stunning Sea and City Views – Sierra de Estepona-Avda de Andalucía, Estepona ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 58ημέρες
Ενημερώθηκε: 28ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home