SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
449 000 €
(4 236 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
106 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα106 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Located in the prestigious Las Joyas urbanisation, in the eastern part of Estepona, this magnificent ground-floor apartment stands out for its recent ...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 59ημέρες
Ενημερώθηκε: 30ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home