SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
850 000 €
(4 067 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
209 τ.μ.
Avenida Matas Verdes, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα209 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Stunning Refurbished 4-Bedroom Apartment in Immaculate Condition – Hacienda del Sol This beautifully refurbished, generously sized apartment offers an...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 24ημέρες

Τοποθεσίες

Avenida Matas Verdes, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home