SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
259 000 €
(3 985 € / τ.μ.)
Πώληση
1
1
65 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο1
επίπεδα65 τ.μ.
μπάνια1
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

This development is an exclusive residential complex comprising 144 1, 2 and 3 bedroom homes, distributed in six low-rise buildings. Its avant-garde a...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 55ημέρες
Ενημερώθηκε: 26ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home