SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
533 000 €
(4 479 € / τ.μ.)
Πώληση
4
2+
119 τ.μ.
Calle Sierra de Cazorla, Estepona

υπνοδωμάτιο4
επίπεδα119 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

A new development with modern apartments located in Estepona, immersed in a fantastic Golf enclave. Located in a quiet area, just a few minutes with c...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 52ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle Sierra de Cazorla, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home