SUPA24
Άλλο
Άλλο
Άλλο
420 000 €
(4 330 € / τ.μ.)
Πώληση
2
2+
97 τ.μ.
Calle de los Arcos, Estepona

υπνοδωμάτιο2
επίπεδα97 τ.μ.
μπάνια2+
ανελκυστήραςΟχι
στάθμευσηΟχι
κατάστασηΑλλος
υπόγειοΟχι
ταράτσαΟχι

Περιγραφή

Bathed in natural light and finished with modern, refined touches, this brand-new contemporary apartment for sale in Cancelada, Estepona East is prese...

Αλλος
Ηλικία της προσφοράς: 53ημέρες
Ενημερώθηκε: 23ημέρες

Τοποθεσίες

Calle de los Arcos, Estepona
Η τοποθεσία είναι κατά προσέγγιση, δεν γνωρίζουμε την ακριβή διεύθυνση.

Δημόσιες παροχές

Your Overseas Home

Your Overseas Home